Darbuotojų kontaktai

Interesantai konsultuojami el. p. lygybe@lygybe.lt, tel. 8 5 205 0640 darbo dienomis 9:00-12:00. Teisines konsultacijas teikia teisės grupės darbuotojai (-os). Taip pat galite užpildyti elektroninę paklausimo formą.

Konsultacijos gyvai (atvykus į Tarnybą) gyventojams ir gyventojoms teikiamos antradieniais (13–17 val.) ir trečiadieniais (8–17 val.). Visų, norinčių atvykti gyvai, prašome iš anksto užsiregistruoti tel. 8 5 205 0640, kad galėtume užtikrinti konsultaciją.

Kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį 13:30–16:00 val. asmenys yra priimami į konsultacijas su lygių galimybių kontroliere. Konsultacijas Tarnybos patalpose galime garantuoti tik iš anksto užsiregistravusiems asmenims, todėl prieš atvykstsant maloniai prašome registruotis užpildant elektroninę anketą arba tel. 8 5 205 0640.

Konsultacijos gestų kalba vykdomos vaizdo skambučių pagalba iš anksto susisiekus el. paštu lygybe@lygybe.lt.

Darbuotojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal šią formą nevartojant lietuviškų raidžių, o jas pakeičiant lotyniškomis: vardas.pavarde@lygybe.lt. Jei darbuotojas turi dvi pavardes, sudarant elektroninio pašto adresą pasirenkama pirma pavardė.

Lygių galimybių kontrolierė

Diskriminacijos prevencijos ir komunikacijos grupė

Veiklos aprašas

Lygių galimybių integravimo grupė

Veiklos aprašas

Teisės grupė

Veiklos aprašas

Veiklos administravimo skyrius

Veiklos aprašas