lt
en
Naujienos

Kontrolierė: Sukūrėme įrankį, padedantį siekti naujų darbuotojų gerovės standartų

2019-03-21

Praėjusiais metais atliktas tyrimas parodė, kad daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų susidūrė su diskriminacija bandydami įsidarbinti. Lygių galimybių kontrolierė Agneta Skardžiuvienė pasakoja, kaip spręsti šią problemą ir skatinti įvairovę.

Lenkų diskusijų klubo atstovė: Įvairovė yra mūsų valstybės stiprybė

2019-03-21

Iki kovo 25 d. visuomenė balsuoja, kas labiausiai nusipelnė Nacionalinio lygybės ir įvairovės apdovanojimų. Apdovanojimų, kurie, pasak pernai metų laureatės buvusios Lenkų diskusijų klubo vadovės Ewelinos Mokrzeckos, ne tik sustiprina motyvaciją, bet ir tampa nacionaline platforma prisidėti prie pokyčių šalyje.

„Swedbank“ vadovė D. Grigienė: verslas turi tapti jėga, skatinančia pozityvius pokyčius

2019-03-19

Kovo 28 d. Valdovų rūmuose bus išdalyti šeštieji Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai. Ryškėjanti šių metų renginio tema – lygios galimybės darbo rinkoje. Ji pastebima ne tik nominantų darbuose, bet ir įmonių, panorusių prisidėti prie ceremonijos, politikoje. Pasak pagrindinio renginio globėjo banko „Swedbank“ vadovės Dovilės Grigienės, tai rodo, jog šalies verslas „užaugo“ ir įgijo drąsos.

Kaip išrenkami Nacionalinių lygybės ir įvairovės apdovanojimų laureatai?

2019-03-14

Nuo kovo 12 d. visuomenė dvi savaites balsuoja, kas labiausiai nusipelnė Nacionalinių lygybės ir įvairovės apdovanojimų. Šis vertinimas sudarys pusę galutinio balo, kitą pusę lems į antrąjį posėdį susirinksiančios ekspertų komisijos nariai.

Į pagalbą darbdaviams: startuoja naują standartą darbovietėse kursiantis puslapis

2019-03-13

Pradeda veikti puslapis, darbdaviams padėsiantis kurti modernią darbo aplinką. Apsilankę lygybesplanai.lt darbdaviai ar jų atstovai sužinos, kaip įsivesti naują – įvairovės – standartą savo įmonėje bei didinti įmonių konkurencingumą.

Agneta Skardžiuvienė

Lygių galimybių kontrolierė

Kontrolierės darbotvarkė        CV

Klauskite

E-skundas

Sprendimų vykdymo stebėsena

D.U.K.

Lyčių lygybės liniuotė