lt
en
Mokymai

Seminaras „Diskriminacijos prevencija ir lygių galimybių užtikrinimas darbovietėje“

Seminaras skirtas visoms organizacijoms, kurios domisi lygių galimybių darbovietėje užtikrinimu ir nori padidinti darbuotojų sąmoningumą žmogaus teisių temomis. Seminaro metu aptarsime naujos redakcijos Lietuvos Respublikos lygių galimybių įstatymo ir Lietuvos Respublikos darbo kodekso nuostatas bei praktinį įpareigojimų įgyvendinimą.

Nuspręsti, ar Jūsų organizacijai jau laikas užsisakyti šį seminarą, gali padėti įsivertinimas, kuriame lygių galimybių integravimo žingsnyje esate šiuo metu.

Seminaro metu dalyviai (-ės):

  • sužinos, kas yra lygių galimybių užtikrinimas ir kuo tai svarbu kiekvienai (-am) darbuotojai (-ui);
  • susipažins su diskriminacijos ir priekabiavimo apibrėžimais bei nelygybės statistika;
  • gaus įžvalgų, kaip užtikrinti lygias galimybes priimant į darbą, užtikrinant darbo ir asmeninio gyvenimo balansą, darbo sąlygas asmenims su negalia, kvalifikacijos kėlimo ir karjeros galimybes;
  • susipažins su saugios darbo aplinkos elementais, užtikrinančiais priekabiavimo dėl asmens tapatybės bruožų, seksualinio priekabiavimo ir psichologinio smurto prevenciją.

Seminaro trukmė: 1,5 val.

Seminaro forma: kontaktiniai arba nuotoliu (Zoom platformoje)

Dalyvių skaičius: 10–20 žmonių grupė (tos pačios įmonės ar organizacijos darbuotojai (-os), kurie (-ios) yra deleguoti (-os) koordinuoti lygių galimybių temas organizacijoje, pvz.: žmogiškųjų išteklių specialistai (-ės), vadovės (-ai), teisės skyriaus atstovai (-ės) ir pan.)

Seminarą veda: Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos ekspertės (-ai). Seminaras nemokamas.

Užsisakyti seminarą galima el. paštu vilma.gabrieliute@lygybe.lt arba telefonu 8 5 205 0636.

 

Seminaras „Diskriminacijos prevencija ir lygių galimybių užtikrinimas teikiant paslaugas

Seminaras skirtas visoms viešojo ir privataus sektoriaus organizacijoms, kurios dirba gamybos ar paslaugų srityje ir nori susipažinti su nediskriminavimo principais bei lygių galimybių temomis. Seminaro metu aptarsime naujos redakcijos Lietuvos Respublikos lygių galimybių įstatymo nuostatas bei praktinį įpareigojimų įgyvendinimą.

Seminaro metu dalyvės (-iai):

  • susipažins su diskriminacijos ir priekabiavimo apibrėžimais, pavyzdžiais ir nelygybės statistika;
  • aptars, ką turi žinoti prekių pardavėjai, gamintojai ar paslaugų teikėjai, siekdami išvengti diskriminacijos teikiant arba reklamuojant paslaugas ir prekes, nustatant kainas.

Jei organizacijai yra aktualu, gali pasirinkti ir vieną iš papildomų temų apie priekabiavimo prevenciją arba prieinamumo užtikrinimą.

Tuomet seminaro dalyviai (-ės):

  • didins gebėjimus atpažinti netinkamą elgesį darbe su klientais, gaus įžvalgų kaip užtikrinti priekabiavimo ir seksualinio priekabiavimo prevenciją teikiant paslaugas;
  • susipažins, kas yra prieinamumo užtikrinimas bei universalaus dizaino principai ir kodėl svarbu juos taikyti kuriant prekes ar teikiant paslaugas.

Seminaro trukmė: 1–1,5 val.

Seminaro forma: kontaktiniai arba nuotoliu (Zoom platformoje)

Dalyvių skaičius: iki 20 žmonių grupė.

Seminarą veda: Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos ekspertai (-ės). Seminaras nemokamas.

Užsisakyti seminarą galima el. paštu vilma.gabrieliute@lygybe.lt arba telefonu 8 5 205 0636.

 

 

Taip pat kviečiame prisijungti prie Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos elektroninės mokymosi platformos.