lt
en
Naujienos

Startuoja naujas e-kursas „Sisteminis smurtas prieš moteris artimoje aplinkoje – kas tai?“

2018-11-12

Žmogaus teisių stebėjimo institutas kartu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ir Lygių galimybių plėtros centru pristato naują www.be-ribu.lt nuotolinio mokymosi kursą „Sisteminis smurtas prieš moteris artimoje aplinkoje – kas tai?“

Darbo skelbimų portale negalima reikalauti informacijos apie amžių

2018-10-31

Darbo skelbimų portalo „Cv.lt“ vadovai panaikino reikalavimą registruojantis nurodyti vartotojų gimimo datą. Taip jie įgyvendino Moterų ir vyrų lygių galimybių įstatymo nuostatą, draudžiančią iš darbo ieškančių žmonių reikalauti informacijos apie jų amžių, šeiminę padėtį, privatų gyvenimą arba šeimos planus.

Vilniaus Konstitucijos prospekte – unikalūs šviesoforai už lyčių lygybę

2018-10-30

Šiandien Konstitucijos projekte Vilniuje įjungti unikalūs pėsčiųjų šviesoforai su moters siluetu. Taip pažymėtas „Swedbank“ inicijuotos socialinės akcijos „Žalia šviesa lygioms galimybėms“ startas. Šia akcija bankas kartu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba siekia atkreipti dėmesį į nelygybę tarp moterų ir vyrų darbo rinkoje ir paskatinti pokyčius visuomenėje bei versle.

Visiems vandens motociklų varžybų dalyviams taikomos vienodos taisyklės

2018-10-25

Lygių galimybių kontrolierė Agneta Skardžiuvienė nustatė, kad skundas, kuriuo pranešta apie galimą diskriminaciją organizuojant vandens motociklų varžybas, buvo nepagrįstas. Konstatuota, kad Lietuvos vandens motociklų sporto federacija padarė viską, ką galėjo, jog pareiškėjas su judėjimo negalia galėtų lygiavertiškai varžytis su kitais mėgėjais.

Startuoja nemokami e-mokymai darbdaviams ir darbuotojams

2018-10-24

Startuoja nemokami e-mokymai, padėsiantys darbdaviams ir darbuotojams atpažinti diskriminaciją darbe. Du naujus www.be-ribu.lt e-mokymų kursus „Lygybės ir nediskriminavimo ABC darbdaviams“ ir „Lygybės ir nediskriminavimo ABC darbuotojams“ pristato Žmogaus teisių stebėjimo institutas kartu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba.

Agneta Skardžiuvienė

Lygių galimybių kontrolierė

Kontrolierės darbotvarkė        CV

E-skundas

Klauskite

Sprendimų vykdymo stebėsena

D.U.K.

Lyčių lygybės liniuotė