lt
en
Naujienos

Neįgalieji Kauno poliklinikoje diskriminuojami jau beveik dešimt metų

2018-08-14

Kontrolierė Agneta Skardžiuvienė nustatė, kad Kauno miesto poliklinikos Šilainių padalinyje žmonės diskriminuojami dėl negalios. Pasak jos, ši problema tęsiasi nuo 2010 m.

Sportininkų su negalia treneriams suteiktos naujos garantijos

2018-08-10

Kūno kultūros ir sporto departamento direktorius pakeitė trenerių kvalifikacinių kategorijų suteikimo tvarką. Nuo šiol aiškiai apibrėžti kriterijai, pagal kuriuos specialistai, dirbantys su negalią turinčiais sportininkais, galės nevaržomi įgyti aukštesnę kvalifikaciją, kartu, gauti ją atitinkantį atlyginimą.

Diskriminacija darželiuose: kai kuriems tėvams teikiamos neteisėtos privilegijos

2018-08-09

Kauno rajono savivaldybės taryba diskriminuoja gyventojus suteikdama privilegijas statutiniams valstybės tarnautojams. Gegužę Taryba patvirtino teisės aktą, kuriuo pirmumo teisė patekti į darželius suteikiama statutinių valstybės tarnautojų vaikams. Agneta Skardžiuvienė kreipėsi į savivaldybę dėl lygias galimybes pažeidžiančių veiksmų nutraukimo.

Klausiate – atsakome: štai, kas šiemet domina gyventojus

2018-08-08

Kiekvienais metais Tarnyba sulaukia ne tik oficialių skundų, bet ir daugybės paklausimų, kurių turinys nevirsta nei naujienomis, nei pranešimais spaudai. Norėdami pasidalyti gyventojams aktualia informacija, iš šiųmečių pasiteiravimų atrinkome įdomiausius atvejus ir tai, kaip reikėtų juos interpretuoti vadovaujantis lygių galimybių įstatymais.

Perdėtas rūpestis darbuotojo sveikata virto diskriminacija dėl negalios

2018-08-07

Nacionalinis Kauno dramos teatras atšaukė darbo sutarties keitimo pasiūlymą, diskriminavusį darbuotoją dėl jo negalios. Tokį sprendimą administracija priėmė po to, kai lygių galimybių kontrolierė Agneta Skardžiuvienė nustatė, kad dokumentas prieštaravo įstatymams.

Agneta Skardžiuvienė

Lygių galimybių kontrolierė

Kontrolierės darbotvarkė        CV

E-skundas

Klauskite

Sprendimų vykdymo stebėsena

D.U.K.

Lyčių lygybės liniuotė