lt
en
Naujienos

Europos Sąjungos atsakas į smurtą lyties pagrindu

2017-02-08

Vasario 2-3 dienomis Maltoje Tarnybos specialistė viešiesiems ryšiams Mintautė Jurkutė dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Europos Sąjungos atsakas į smurtą lyties pagrindu: sąveikinė perspektyva“ (angl. European Union Responses to Gender-Based Violence: An intersectional perspective). Konferencijos metu Mintautė Jurkutė pristatė Tarnybos anksčiau vykdytą projektą smurto prieš moteris artimoje aplinkoje tema „Sutelkime jėgas ir kurkime visuomenę be smurto“ bei neseniai laimėtą naują Europos Komisijos finansuojamą projektą „Stop smurtui prieš moteris: nuo sąmoningumo didinimo iki nulinės tolerancijos aukų kaltinimui", kurį Tarnyba kartu su partneriais – Lygių galimybių plėtros centru, Žmogaus teisių stebėjimo institutu ir socialinės reklamos agentūra „Nomoshiti iniciatyva“ – pradės vykdyti jau šių metų balandžio mėnesį.

Suomijos Teisingumo ministerijos atstovų vizitas Tarnyboje

2017-02-06

Tarnyboje lankėsi Suomijos Teisingumo ministerijos Demokratijos, kalbos ir pagrindinių teisių departamento atstovų delegacija. Susitikimo metu buvo sutarta stiprinti tarpusavio bendradarbiavimą, įsitraukti į organizuojamas veiklas Lietuvoje ir Baltijos regione, tarpininkauti stiprinant ryšius tarp Lietuvos ir Suomijos Ombudsmenų institucijų ir susijusių ministerijų, keistis turima gerąja praktika.

Moldovoje dirbančios švedų diplomatės vizitas Lietuvoje

2017-01-26

Tarnyboje lankėsi Europos diplomatų programos dalyvė švedė Anja Jahn Grünther, šiuo metu dirbanti Švedijos ambasadoje Moldovoje. Diplomatė domėjosi lygių galimybių situacija ir politika Lietuvoje, dalinosi savo patirtimi apie darbą Moldovoje.

Kviečiame teikti kandidatus „Nacionaliniams lygybės ir įvairovės apdovanojimams 2016“

2017-01-17

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kartu su Nacionaliniu lygybės ir įvairovės forumu kviečia teikti kandidatus „Nacionaliniams lygybės ir įvairovės apdovanojimams 2016“! Ieškome asmenų, organizacijų, iniciatyvų, veiksmų ar poelgių, kurie 2016 metais prisidėjo prie lygybės ir įvairovės idėjų skatinimo, žmogaus teisių ir pagarbos žmogiškumui puoselėjimo.

Lietuvoje lankėsi Švedijos Vaikų, pagyvenusių žmonių ir lyčių lygybės ministre Åsa Regnér

2017-01-16

Lygių galimybių kontrolierė susitiko su Švedijos Vaikų, pagyvenusių žmonių ir lyčių lygybės ministre Åsa Regnér. Susitikime kalbėta apie lyčių lygybės situaciją Lietuvoje, Tarnybos veiklą ir funkcijas.